KONST / Litografier / Färglitografi 13603438
nr 1360 3438
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 175/200. Motivet: 53x41cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 november 2020
kl 19:36:26
16/11 19:31:27
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz